Siirry sisältöön

Vårt team inom transport

Vi svarar alltid personligt och snabbt. Lär känna vårt team och kontakta oss.

Kersti Sirge

Speditör

Telefon: +46 858 099 841
E-post: kersti@etslogistics.se 
Skype
LinkedIn

Eliise Kelli

Speditör

Telefon: +46 858 099 841
E-post: eliise@etslogistics.se 
Skype
LinkedIn

Andra Blankin

Speditör

Telefon: +46 858 099 841
E-post: andra@etslogistics.se 
Skype
LinkedIn

Janeli Reinlo

Speditör

Telefon: +46 858 099 841
E-post: janeli@etslogistics.se
Skype
LinkedIn

Maria Olonen

Chef för fraktverksamheten

Telefon: +46 858 099 841
E-post: maria@etslogistics.se 
Skype
LinkedIn

Lene Aadli

Chef för fraktverksamheten

Telefon: +46 858 099 841
E-post: lene@etslogistics.se 
Skype
LinkedIn

Elerin Korn

Speditör

Telefon: +46 858 099 841
E-post: elerin@etslogistics.se 
Skype
LinkedIn

Victoria Kusma

Chef för fraktverksamheten

Telefon: +46 858 099 841
E-post: victoria@etslogistics.se
Skype
LinkedIn

Kadri Lember

Tullombud

Telefon: +46 858 099 841
E-post: kadri@etslogistics.se
Skype
LinkedIn

Aleksander Bankiir

Verkställande direktör

Telefon: +46 858 099 841
E-post: aleksander@etslogistics.se
Skype
LinkedIn